Druki szkolne

 Legitymacja nauczyciela

 Egzaminy

 Awans

 Projekty edukacyjne

 Matura

 Poczta

 Kontakt

Zatrudnię nauczyciela w przedszkolu

E-mail:akademiamalucha@kaprys.com.pl
Telefon:516-135-088
Adres:Żywiec , ul. Komorowkich 97
Wojewódzctwo:śląskie
Przedmiot:Wychowanie przedszkolne
Treść ogłoszenia: Niepubliczne przedszkole AKADEMIA MALUCHA w Żywcu - ogłasza nabór na nauczycielkę wychowania przedszkolnego. Praca w pełnym wymiarze na cały etat

Wymagania
1. Posiadanie niezbędnych kwalifikacji do zajmowania stanowiska nauczyciela w
przedszkolu,
2. Niekaralność za przestępstwa umyślne , posiadanie zdolność do czynności prawnych
3. Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, cierpliwość, opanowanie, spostrzegawczość
podzielność uwagi połączona z umiejętnością koncentracji.
4. Otwartość na niestandardowe, nowatorskie techniki pracy z dziećmi
5. Komunikatywność, odpowiedzialność,samodzielność, umiejętności organizacyjne,
kreatywność, inicjatywa

Zakres obowiązków:
1. opieka nad dziećmi
2. przygotowanie, organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych, pobudzanie u dzieci
aktywności, wszechstronny rozwój dzieci
3. Współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkola, w szczególności przez
prowadzenie konsultacji i udzielanie porad w zakresie pracy z dziećmi na temat
rozwoju, sprawowania opieki,wychowania i procesu edukacyjnego dzieci
4. Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 2.500 brutto
Data zamieszczenia:2017-03-24

 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.pl