Druki szkolne
 
 
 Legitymacja nauczyciela
 
 
 Egzaminy
 
 Awans
 
 
 Projekty edukacyjne
 
 
 Matura
 
 Poczta
 
 
 Reklama
 
 
 Kontakt

nauczyciel języka polskiego z wieloletnim doswiadczeniem szuka pracy

E-mail:annazabrzeska@wp.pl
Telefon:504360027
Adres:Wrocław ul. Dolnobrzeska 40/4
Wojewódzctwo:wielkopolskie
Przedmiot:jezyk polski/ pedagog/ wychowawca świetlicy
Treść ogłoszenia:Poszukuję pracy od września 2017 r. w charakterze nauczyciela języka polskiego lub pedagoga w szkole Podstawowej/ Gimnazjum/ Szkole ponadgimnazjalnej, w południowej części Poznania , Luboniu oraz gminie Mosina,Komorniki i Kórnik.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole, w tym w pracy z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym.
Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego.
Poszukiwanie przeze mnie pracy w nowej szkole, związane jest ze zmianą miejsca zamieszkania. (zamieszkam w miejscowości Daszewice gmina Mosina).
Od 2005 roku pracuję w Gimnazjum nr 43 we Wrocławiu przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 (wcześniej Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 5). Moja praca, jako polonistki nie ograniczała się jedynie do nauczania języka polskiego. Oprócz nauki, przez te wszystkie lata, podejmowałam i prowadziłam wiele działań dodatkowych.
Prowadziłam koło teatralne i przygotowywałam co roku prawie wszystkie imprezy artystyczne na terenie placówki (Dzień Nauczyciela, 11 listopada, jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, spotkanie wielkanocne, 3 Maja, zakończenie roku szkolnego). Imprezy powyższe przygotowywałam sama lub we współpracy z innymi nauczycielami.
Ponadto przygotowywałam uczniów do konkursów literackich i recytatorskich organizowanych na terenie miasta Wrocławia i Dolnego Śląska – wielokrotnie moi podopieczni zdobywali nagrody i wyróżnienia.
Współpracowałam ze środowiskiem lokalnym (Centrum Kultury Zamek Wrocław- Leśnica, członkowie Partnerstwa dla Leśnicy) przygotowując imprezy plenerowe (4 –krotnie akcja pt. „Czas na książkę”, Korowód Żywej Książki, festyn partnerski).
Przez cały okres mojej pracy pełniłam funkcję wychowawcy klasy. Specyfika naszej placówki wymaga od wychowawcy dużego zaangażowania oraz ścisłej współpracy z pedagogiem szkolnym, psychologiem, wychowawcami internatu. Moi podopieczni wielokrotnie brali udział w wycieczkach, wyjściach do kina, muzeów, teatrów itp., które organizowałam.
Prowadziłam zajęcia wyrównawcze z języka polskiego oraz zajęcia w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, gdyż większość uczniów trafiająca do naszej placówki miała nawet 3 – letnie opóźnienie w nauce oraz wykazywała specyficzne problemy w nauce.
Znam specyfikę pracy na świetlicy. Przed podjęciem pracy w szkole pracowałam jako wychowawca w świetlicy środowiskowej dla dzieci polskich i romskich. Gram na gitarze, potrafię poprowadzić zajęcia plastyczne, recytatorskie.
Jestem osobą otwartą, szybko nawiązującą nowe znajomości, kreatywną i zaangażowaną w pracę.
Zdobyte dotychczas przeze mnie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym, pozwala mi sądzić, że podołam nowym zadaniom i obowiązkom, jakie stawia przede mną praca w nowej szkole.
Data zamieszczenia:2017-02-02


 
 Projekty edukacyjne
 
 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.plCopyright © 2015 Technika