Druki szkolne
 
 
 Legitymacja nauczyciela
 
 
 Egzaminy
 
 Awans
 
 
 Projekty edukacyjne
 
 
 Matura
 
 Poczta
 
 
 Reklama
 
 
 Kontakt

Akademia Umysłu - multimedialne pakiety edukacyjne

Pobierz publikacje
Opis:Nauczycielom i dyrektorom edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej polecam zapoznać się z multimedialnymi pakietami edukacyjnymi skierowanymi na rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz naukę szybkiego czytania z serii Akademia Umysłu - http://www.akademia-umyslu.edu.pl/

Akademia Umysłu Junior EDU (POL-ANG) do nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, to ćwiczenia, w których podczas zabawy dzieci rozwijają pamięć, spostrzegawczość, koncentrację i myślenie przyczynowo-skutkowe. Program wzbogacono o moduł językowy pozwalający na jednoczesne prowadzenie zajęć w dwóch językach: polskim i angielskim. To najlepszy sposób rozpoczęcia przygody z nowym językiem.

Pakiet ten zawiera: 80 multimedialnych gier edukacyjnych, gotowe scenariusze zajęć, prezentacje multimedialne, konspekty pogadanek, gry do wykorzystania na tablicach multimedialnych, sporo zabaw zespołowych z użyciem kartki papieru oraz pomysły na zabawy w terenie.

Akademia Umysłu Uczeń EDU – dla nauczania w szkole podstawowej, to opracowany przez psychologów dziecięcych i metodyków pakiet do realizacji zajęć rozwijających pamięć, koncentrację i szybkie czytanie. Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia. Pakiet ten zakłada pomoc nie tylko uczniom z trudnościami w nauce, ale i wsparcie rozwoju tych, którzy przejawiają ponadprzeciętne zdolności. Materiały można wykorzystywać podczas zajęć grupowych z użyciem tablicy interaktywnej lub projektora multimedialnego, ale również w pracy indywidualnej przed komputerem. W pakiecie Akademia Umysłu Uczeń EDU do dyspozycji mamy: 6 programów (składających się łącznie z około 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych), 6 zeszytów metodycznych do prowadzenia zajęć oraz bogaty zestaw nagród dla uczniów.
Autor:Jadwiga Janczewska
Rozmiar pliku:0 KB


 
 Projekty edukacyjne
 
 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.plCopyright © 2015 Technika