Druki szkolne

 Legitymacja nauczyciela

 Egzaminy

 Awans

 Projekty edukacyjne

 Matura

 Poczta

 Kontakt

Nauczycieli informatyki/matematyki/edukacji wczesnoszkolnej - zajęcia dodatkowe

E-mail:aneta_dobrzynska@o2.pl
Telefon:793538578
Adres:Warszawa
Wojewódzctwo:mazowieckie
Przedmiot:informatyka, matematyka
Treść ogłoszenia:Edu Room - firma z siedzibą w Warszawie poszukuje kreatywnych i dynamicznych nauczycieli, trenerów do prowadzenia zajęć dodatkowych z podstaw programowania oraz matematyki w przedszkolach (5,6-letnie dzieci) oraz szkołach podstawowych (uczniowie klas 1-7) w grupach maks. 12 os., głównie na terenie Warszawy (ale także w sąsiadujących miejscowościach: Piastów, Jabłonna, Józefosław).

Zadania:
- prowadzenie w sposób interesujący zajęć popołudniowych z dziećmi (od godz. 14.00 w przedszkolach) od poniedziałku do piątku według przygotowanego przez nas programu;
- udzielanie informacji zwrotnej po przeprowadzonych zajęciach (do ustalenia sposób przekazywania informacji);
- chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oczekujemy:
- kwalifikacji do nauczania matematyki, informatyki, edukacji wczesnoszkolnej w szkole podstawowej (mile widziane kwalifikacje udokumentowane uczestnictwem w kursach, szkoleniach) lub posiadanie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dodatkowych;
- w przypadku programowania wymagana jest dobra znajomość programów Scratch Jr oraz Scratch, a także aplikacji wspomagających naukę kodowania, jak Light Bot, Pocket Code itp.
- kreatywności i dynamiczności w prowadzeniu zajęć;
- pasji i zaangażowania do pracy;
- dobrego kontaktu z dziećmi.

Warunki pracy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie, stawka za 45 min. – 50 zł brutto, za 60 min. 60 zł brutto;
- zajęcia będą prowadzone od września do czerwca w roku szkol. 2017/18, istnieje możliwość dalszej współpracy, również w ramach innych projektów;
- miła i życzliwa atmosfera oraz wsparcie w realizacji zadań.

Prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań na swój temat w treści maila do 31 sierpnia na adres kontakt.eduroom@gmail.com
W treści wiadomości prosimy wpisać odpowiednio „Nauczyciel matematyki/informatyki”.
W stopce CV prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data zamieszczenia:2017-08-09

 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.pl