Druki szkolne

 Legitymacja nauczyciela

 Egzaminy

 Awans

 Projekty edukacyjne

 Matura

 Poczta

 Kontakt

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, Stare Babice, Warszawa - Bemowo

E-mail:kontakt@jezyk.edu.pl
Telefon:601636566
Adres:Latchorzew, gm. Stare Babice
Wojewódzctwo:mazowieckie
Przedmiot:nauczyciel przedszkolny
Treść ogłoszenia:Miejsce pracy: Latchorzew, gm. Stare Babice, okolice Bemowa (Warszawa)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
Stanowisko: nauczyciel przedszkolny
Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole Niepubliczne „Jeżyk”, Latchorzew, gm. Stare Babice
Okres zatrudnienia: od czerwca 2017 r.
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę - nie zatrudniamy na kartę nauczyciela
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat)

Wymagania podstawowe:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe – ukończone studia z kierunku pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna.
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku.
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w opiece nad dziećmi.
Wymagania dodatkowe:
- Zapał, zaangażowanie i kreatywność w pracy,
- Umiejętność budowania ciepłych relacji z dziećmi i rodzicami,
- Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,
- Wysokie kompetencje komunikacyjne. Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
- Umowę o pracę. Stabilne zatrudnienie.
- Pracę w miłej atmosferze.
- Możliwość robienia stażu zawodowego.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.).
Data zamieszczenia:2017-05-10

 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.pl