Druki szkolne
 
 
 Legitymacja nauczyciela
 
 
 Egzaminy
 
 Awans
 
 
 Projekty edukacyjne
 
 
 Matura
 
 Poczta
 
 
 Reklama
 
 
 Kontakt

Kampania edukacyjna NIOSĘ POMOC

Data publikacji: 2017-09-25

W nowym roku szkoły rozwijają się globalnie z PAH!


Możesz mieć wpływ na świat! Zaangażuj swoją szkołę w działania edukacyjne i pomocowe wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. Kampania edukacyjna Niosę Pomoc to okazja do ciekawych akcji oraz zajęć, które angażują, uczą i kształtują postawy odpowiedzialności, szacunku i otwartości oraz dają możliwość realnej pomocy.

Inne spojrzenie na świat i edukację!

W ramach Kampanii szkoły mogą włączyć się w realną pomoc na rzecz rozwiązania takich globalnych wyzwań jak: dostęp do wody, dostęp do edukacji, dostęp do żywności i głód oraz brak pokoju na świecie. W tym roku koncentrujemy się na pomocy mieszkańcom i mieszkankom Sudanu Południowego, Syrii, irackiego Kurdystanu, Somalii i Ukrainy. 

Kampania edukacyjna Niosę Pomoc to również alternatywa do urozmaicenia lekcji. Gotowe scenariusze, narzędzia i materiały do pracy w ramach wielu szkolnych przedmiotów! Kampania obejmuje 5 akcji, które odpowiadają różnym zagadnieniom i można je realizować w ramach geografii, historii, biologii czy wiedzy o społeczeństwie!

Kampania to edukacja i realnie niesienie pomocy!

W zeszłym roku szkolnym 516 szkół z całej Polski włączyło się do akcji. Dzięki temu 125 tysięcy uczniów i uczennic wzięło udział w Kampanii! Zaangażowani nauczyciele i nauczycielki przeprowadzili 129 godzin zajęć edukacyjnych, zorganizowali 100 różnorodnych inicjatyw, 150 zbiórek pieniędzy. Dzięki działaniom wielu szkół w zeszłym roku udało nam się uzbierać 171 689 zł na pomoc humanitarną!

Szkoła, która Niesie Pomoc!

Dołącz do grona ponad pół tysiąca placówek z całej Polski, które włączyło się do akcji w poprzednim roku szkolnym i staraj się o tytuł Szkoły, która Niesie Pomoc. Udział oraz materiały edukacyjne Kampanii są bezpłatne. Kampania jest skierowania do szkół z każdego szczebla edukacyjnego. Osoby zaangażowane w Kampanię otrzymują od PAH podziękowania i zaświadczenia o uczestnictwie.

Szczegółowe informacje o Kampanii i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:
https://www.pah.org.pl/kampanieedukacyjne

Do akcji w ramach kampanii można dołączyć w każdym momencie roku szkolnego.
Edukacja wraz z Polską Akcją Humanitarną to rozwój dla szkół, kadry pedagogicznej i społeczności uczniowskiej! Zaangażuj swoją szkołę w Kampanię i edukację globalną oraz poznaj nas i pomoc humanitarną od kuchni! 
 Projekty edukacyjne
 
 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.plCopyright © 2015 Technika