Druki szkolne
 
 
 Legitymacja nauczyciela
 
 
 Egzaminy
 
 Awans
 
 
 Projekty edukacyjne
 
 
 Matura
 
 Poczta
 
 
 Reklama
 
 
 Kontakt

SKK Sp. z o.o.

NIP: 9671176713
Telefon:695390190
WWW: www.skk.pl
Miasto: Warszawa
Ulica: Karmelicka 9
Kod: 00-155
Wojewódzctwo: mazowieckie
Opis: Jesteśmy liderem na regionalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, od lat dyktując trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, policealnym, a także w szkoleniach zawodowych.

Naszym celem nadrzędnym jest konsekwentne podnoszenie kwalifikacji zespołu szkoleniowego oraz naszych Słuchaczy - dzięki nastawieniu na praktyczną naukę zawodu realnie wpływamy na poziom wykształcenia i świadomości pokoleń
w rozmaitym wieku i etapie aktywności zawodowej.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kierunków i możliwości rozwoju zawodowego - tutaj każdy, bez względu na wiek, odnajdzie swoją właściwą drogę zawodową.

Wyspecjalizowaliśmy się w studiach podyplomowych, szkoleniach dla kadry nauczycielskiej, szkołach średnich
i policealnych, a także warsztatach doskonalenia zawodowego oraz specjalistycznych kursach zawodowych.

Ze szczególną troską podchodzimy do właściwego doboru kadry dydaktycznej - zajęcia i warsztaty prowadzą wykwalifikowani specjaliści, umożliwiając Słuchaczom jeszcze efektywniejszą naukę oraz zdobycie cenionych na obecnym rynku pracy umiejętności. Nasi Wykładowcy to praktycy - ich doświadczenie jest owocem wielu lat działalności zawodowej popartych licznymi sukcesami.
Misją SKK Studium Kształcenia Kadr jest kształcenie zawodowe osób dorosłych - zarówno pracujących,
a poszukujących dokwalifikowania się w określonym obszarze, jak i bezrobotnych oraz młodzieży szkolnej.

Dobór kierunków kształcenia jest weryfikowany i aktualizowany na bieżąco, stanowiąc odpowiedź na zapotrzebowanie zmiennego rynku pracy, a to, co wyróżnia SKK, to umiejętność analizy potrzeb edukacyjnych naszych Słuchaczy - dokładamy starań, aby przyjęta przez nas forma kształcenia była nie tylko atrakcyjna i zrozumiała, ale przede wszystkim gwarantowała uzyskanie pożądanych kwalifikacji, wiedzy i umiejętności.

Ogromnym atutem SKK Studium Kształcenia Kadr jest wyposażenie pracowni dydaktycznych i laboratoriów - to dzięki nowoczesnemu sprzętowi multimedialnemu i specjalistycznemu przeznaczonemu do nauki zawodu, nasi Słuchacze są doskonale przygotowani do podjęcia pracy zawodowej tuż po zakończeniu nauki.
Oddziały SKK zlokalizowane są w Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, Szczecinie, Białymstoku.

Zapraszamy do poszerzenia swoich kompetencji!

Na naszej stronie zapoznasz się z ofertą:
- studiów podyplomowych,
- kursów pedagogicznych dla nauczycieli,
- szkół policealnych dwuletnich i jednorocznych,
- szkół średnich dla dorosłych,
- szkoleń specjalistycznych,
- kursów zawodowych.


 
 Projekty edukacyjne
 
 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.plCopyright © 2015 Technika