Druki szkolne
 
 
 Legitymacja nauczyciela
 
 
 Egzaminy
 
 Awans
 
 
 Projekty edukacyjne
 
 
 Matura
 
 Poczta
 
 
 Reklama
 
 
 Kontakt

Konkurs Kapsuła Czasu „Zawody przyszłości” dla młodzieży w wieku 13-19 lat

Uniwersytet Łódzki zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie pt.Kapsuła Czasu „Zawody przyszłości”, który kierowany jest do młodzieży w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest odpowiedź na pytanie czy osoby z pokolenia Z, są gotowi na pracę w przyszłości oraz jak sobie tę pracę wyobrażają.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić jak będzie wyglądać praca przyszłości, jakie zadania będzie obejmować, kto ją wykona i jakich umiejętności będzie wymagała? Swoje propozycje należy przesłać w jednym z następujących formatów (żaden z tych formatów nie jest faworyzowany):

 

Najlepsze opisy nowych zawodów przyszłości będą promowane na stronie internetowej Future Time Traveller, na Facebooku oraz w innych kanałach komunikacji. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych prac dostaną nagrody rzeczowe – gadżety techniczne.

 

Zgłoszenia należy przesłać do 31 grudnia 2019. Pracę konkursową można przesłać na dwa sposoby, poprzez:

1) Możesz to zrobić przez naszą grę. W tym celu wejdź na stronę Future Time Traveller http://future-time-traveller.eu i dołącz do naszej gry. Ta zabierze Cię do roku 2050 z misją odkrywania przyszłości i zostania jej ambasadorem. Gra pomoże Ci zbadać, jak świat zmieni się w przyszłości, jakim wyzwaniom trzeba będzie sprostać; i jakie są kluczowe czynniki i trendy, które będą kształtować świat pracy. Jako Uczestnik będziesz musiał/a wypełnić 7 misji, a w 6 przedstawić swój pomysł na „Pracę Przyszłości”.

2) Możesz przesłać swoje pomysły bezpośrednio za pomocą formularza.

 

W obu przypadkach (a) treść eseju należy skopiować w pole tekstowe; (b) film należy przesłać na YouTube.com, a link do niego należy wkleić w pole tekstowe; (c) prezentację należy przesłać na SlideShare.net, a link do niego należy wkleić w pole tekstowe.

 

Również w obu przypadku do pracy konkursowej należy dołączyć deklarację uczestnika dotyczącą akceptacji zasad konkursu oraz przetwarzania danych osobowych. Deklaracja dostępna jest na stronie z formularzem. Należy ją przesłać na adres: future.job.contest@gmail.com

 

Zasady Konkursu

Konkurs Kapsuła Czasu „Zawody przyszłości skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 13 do 19 lat urodzonych między 01.01.2000 a 31.12.2006. Inicjatywa ma na celu zwiększenie ich świadomości i prowokowanie do myślenia o miejscach pracy w przyszłości, o tym, jak się pojawią i umiejętnościach, których będą potrzebować.

Konkurs w Polsce realizowany jest przez Uniwersytet Łódzki. Adres kontaktowy: future.job.contest@gmail.com

Uczestnicy są uprawnieni do otrzymania nagród, tylko w przypadku, gdy oni / ich rodzice / opiekunowie prześlą formularz rejestracyjny online, aby zaakceptować Regulamin konkursu i Oświadczenie o ochronie prywatności.

Więcej informacji na temat konkursu oraz szczegółowe zasady znajdują się na stronie: http://future-time-traveller.eu/pl/kapsula-czasu-zawody-przyszlosci/.

 

Konkurs jest częścią projektu Future Time Traveller, projektu nr 590221-EPP-1-2017-1-BG-EPPKA3-PI-FORWARD, współfinansowanego przez Komisję Europejską. Projekt jest realizowany przez konsorcjum 7 organizacji: Business Foundation for Education – Bulgaria (koordynator); CTI – Grecja; EBCC – Portugalia; CIAPE – Włochy; Aspire-Igen – Wielka Brytania; Innovation in Learning Institute, FAU – Niemcy; i Uniwersytet Łódzki – Polska. 
 Projekty edukacyjne
 
 Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 32 338 38 30 lub napisz oswiata@technika.gliwice.plCopyright © 2015 Technika